עלינו

 

משרד אחד. שולחן אחד. כל המערכות. כל המתכננים.

+M תכנון מערכות חכם וסופרפוזיציה הינה חברה המתמחה בתכנון כל המערכות האלקטרומכניות האפשריות עבור בניית הבית הפרטי או הדירה. אנחנו מתכננים ברמה המקצועית והמפורטת ביותר את כל המערכות של הפרויקט: חשמל, מתח נמוך, חשמל חכם, אודיו וידאו וחדרי קולנוע, תקשורת, לוחות חשמל, תאורה, מיזוג אויר, אוורור, חימום רצפתי, אינסטלציה וביוב, ספרינקלרים, מערכות סולריות ועוד.

בראש צוות התכנון עומד מייסד החברה, מהנדס מומי אביטל, מנהל ומפקח בנייה בעל ידע וניסיון של למעלה מ- 15 שנים בבנייה למגורים ברמות המורכבות והמתוחכמות ביותר של הביצועהצוות שלנו מונה מהנדסים מהשורה הראשונה, מעצבים, ובעלי מקצוע מנוסים ומוכשרים הקיימים בתחום, לכל אחד מהמתכננים יש לפחות 15 שנות ניסיון בתכנון ובביצוע של המערכות השונות וביחד כולנו צוות תכנון מושלם שיכול לעזור לכל אדריכל ומנהל פרויקט לבצע את כל המערכות בצורה איכותית ואופטימלית עבור המבנה המתוכנן.

נוסף לתכנון המערכות השונות אנחנו מבצעים סופרפוזיציה ומבצעים תאום בין המערכות השונות ובודקים שאין התנגשויות בין המערכות, ובכך מונעים טעויות תכנון ומציעים פתרונות טכניים ואסטטיים לאדריכל וללקוח. כך אנו מונעים הפסד כספי, חוסכים ליזם כסף עבור רכישת רכיבים מיותרים או לא מתאימים, ומונעים תקלות ואי התאמות בין התכנון לביצוע העבודות בשטח.

התכניות המפורטות והאיכותיות שלנו כוללות  את כל מה שדרוש לקבלני המערכות לבצע בברור ובאיכות את המערכות ומונעים עיכובים בשטח. התכנון המפורט וסופרפוזציה מקצרים את זמן הפרויקט. הניסיון שלנו בביצוע ותכנון מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט ,הביצוע טוב, יעיל, איכותי וחוסך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע.

אנו כותבים כתב כמויות לכל מקצוע המציג את כל החומרים והכמויות הדרושות לפרויקט, לצורך קבלת הצעות מחיר מדויקות ואחידות. אנחנו יכולים להציג לאדריכלים וללקוח את כל פרטי הקצה של המערכות השונות.