מיזוג אויר

 

מיזוג האויר זאת ללא ספק מערכת חשובה בתכנון הבית, זה בא לביטויי במשך כל ימות השנה, תכנון נכון יתן חווית אקלים נעימה ונוחה למי שחי בבית. תכנון אקלים למבנה כולל תכנון מערכת מיזוג אויר, חימום רצפתי ואורור.

התכנון נעשה במקביל לתכנון המבנה, כאשר אנחנו בוחנים בתאום עם האדריכלים את מאפייניי המערכות ומתאימים את הרכיבים של המיזוג האויר כך שלא יבלטו בתוך חלל המבנה.

 

בראש צוות תכנון מיזוג האויר, חימום רצפתי ואוורור, עומד חגי אליקים אחד משני הבעלים של חברת מיזוג פלוס בע"מ,

בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בביצוע ותכנון מערכות מיזוג אויר, בתחום הבנייה למגורים ובדגש על בתים פרטיים מורכבים ויוקרתיים שנבנו בישראל.

 

המטרה שלנו לתכנן למבנה מערכת מיזוג אויר שתאפשר חווית אקלים נעימה. תכנון נכון של מיזוג אויר נותן מענה למטרה שהצבנו, אנחנו מקפידים על פתרונות אסטטיים, ומתיחסים לשיקולים המאפשרים תחזוקה וטיפול נוחים וקלים.

התכנון שלנו מוקפד ובין שיקולינו: שטח המבנה, כיווני הרוח, האזור האקלימי, גודל החלל, חתכי הקירות והצרכים השונים והייחודיים של בני הבית. אנחנו מייעצים לאדריכלים וליזם הבנייה ומציעים פתרונות איכותיים למיזוג אויר, הפתרונות שלנו שומרים על קוי אסטטיקה גבוהה ומאפשרים נגישות ושירות נוחים לתחזוקה, בקרה וטיפול של המערכות לאורך כל חיי המבנה.

 

הייעוץ והתכנון כוללים:

ייעוץ הנדסי ללקוח ולאדריכל.

יעוץ הכולל את הפתרונות, השיטות והמערכות אפשרויות הקיימות בשוק ועומדן עלותן. תכנון נכון של מיזוג אויר ובחירה נכונה של סוג המערכת, תחסוך בעלויות כספיות בהקמה ובהפעלה, תאפשר גישת שירות ותחזוקה נכונה של המערכת לאורך שנים רבות.

הפקת תוכניות עבודה למערכת מיזוג האויר. אנחנו מתכננים את המיזוג אויר ומציעים פתרונות שהרכיבים של המיזוג אויר יתאימו לעיצוב הפנים ולאדריכלות הפרויקט, תוך התחשבות במבנה, בנגרות, במוצרי החשמל השונים, בפתחי השרות, בהסתרות הרכיבים, בשילוב מפזרי האויר ובדגש על החוסר נראות המערכת בחלל, עד לכדי שזה יראה כחלק מהעיצוב.

תוכניות העבודה ישמשו את הקבלן והמפקח לביצוע העבודה בשטח.

 

הצוות שלנו מלווה את הפרויקט בתקופת הביצוע ואנחנו מקיימים פיקוח עליון על ביצוע העבודות. אנחנו זמינים למפקח הבנייה או קבלן הביצוע בעבור כל עניין ושאלה שתתעורר תוך כדי הביצוע.

 

הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע.

 

התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט יביא למערכת איכותית וחווית אקלים מושלמת ללקוח.

 

אנחנו מתמחים בביצוע ותכנון מיזוג אויר ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לתכנן ולבצע מערכות מיזוג אויר בבתים פרטיים ודירות יוקרה.

 

אנחנו כותבים כתב כמויות לכל מערכת, ומאפיינים את כל הרכיבים והחומרים הדרושים למערכת מיזוג אויר, לצורך קבלת הצעות מחיר מדויקות ואחידות.
 

התכנון שלנו מבוסס על ידע הנדסי ובעיקר ניסיון בביצוע המערכות בשטח, ניסיון של מאות רבות של פרויקטים מגוונים עם צרכים שונים, בכל אחד מהמקצועות שאותם אנחנו מתכננים או מבצעים.
 

הצוות שלנו מונה מהנדסים מהשורה הראשונה, ובעלי מקצוע מהמובילים בתחום מיזוג אויר בשוק הבנייה הפרטית.