מיזוג אויר 

מיזוג אויר איכותי מתחיל בתכנון נכון שיגרום לך להרגיש נעים בתוך הבית בימי הקיץ החמים, ובימים שקר ורטוב בחוץ. תכנון נכון של מיזוג אויר נותן מענה להרגשת אקלים נעימה במבנה ומתיחס לשיקולים רבים לדוגמא: שטח המבנה, כיווני הרוח, האזור האקלימי, גודל החלל והצרכים השונים והייחודיים של בני הבית.

התכנון שלנו מתחיל בניסיון של שנים רבות בביצוע והקמת מערכות מיזוג אויר ובתכנון מכל הסוגים ובכל הגדלים של המערכות הקיימות בעולם שמותאמים לבתים פרטיים ברמה הגבוה ביותר שנבנו בישראל.
 

המוניטין שלנו הם הלקוחות, האדריכלים והמפקחים שאיתם אנחנו עובדים בצוות שנים רבות. 

ככלל הוצאת החשמל הנובעת מהפעלת מיזוג האויר היא הגדולה ביותר ביחס להוצאת התפעול של המבנה לכן עלינו לעשות שיקול רציני ונכון בתכנון המערכת מיזוג אויר. ייעוץ ותכנון כולל:

ייעוץ הנדסי ללקוח ולאדריכל

יעוץ הכולל את הפתרונות, השיטות והאפשרויות. תכנון נכון של מיזוג אויר ובחירה נכונה של סוג המערכת, תחסוך בעלויות כספיות בהקמה ובהפעלה, תאפשר לכם גישת שירות ותחזוקה נכונה של המערכת לאורך שנים רבות.

הפקת תוכניות עבודה למערכת מיזוג האויר

אנחנו מתכננים את המיזוג אויר ומציאים פתרונות שהרכיבים של המיזוג אויר יתאימו לעיצוב הפנים ולאדריכלות המבנה, תוך התחשבות במבנה, בנגרות, במוצרי החשמל השונים, בפתחי השרות, בהסתרות הרכיבים, בשילוב מפזרי האויר ובדגש גדול על החוסר נראות המערכת בחלל, עד לכדי שזה יראה כחלק מעיצוב החללים.

פיתוח פרטים ותכנון גרילים למיזוג אויר

אנחנו מפתחים פרטים יחודיים ומתכננים תכנון גרילים למיזוג אויר כך שיאפשרו לללקוחות ואדריכלים את הנראות הטבעית והאסטטית ביותר שניתן להתמיע את רכיבי מערכת המיזוג אויר בתוך המבנה.

 

ליווי צמוד ופיקוח עליון של העבודות בשטח

במהלך עבודות הבנייה אנחנו מייעצים למנהלי / פיקוח הפרויקט על מערכות האינסטלציה והביוב ועושים פיקוח עליון ולילווי צמוד על העבודות בשטח.