חשמל

 

מערכת החשמל היא מערכת חשובה לתפקוד המבנה ותומכת בכל המערכות הצורכות חשמל במבנה המגורים. בימינו המערכות השונות מתחדשות ועוד טכנולוגיות ומערכות מומצעות עבור מבנה המגורים. תהליך פיתוח המערכות מתרחש במהירות וצריך לצפות את הנולד ולהכין לקידמה מענה תכנוני למערכות החשמל. תכנון מערכת החשמל כולל גם מערכות משנה, כגון: חשמל חכם + אודיו וידאו + חדרי קולנוע + תקשורת + רשת מחשבים + מצלמות במעגל סגור + אינטרקום + אזעקה + לוחות חשמל + לוחות תקשורת + גנרטור לגיבויי עוד.

 

אנחנו מציגים בתוכנית את כל מערכות המשנה, בתכנון פרטני, מוקפד ומעודכן. תכנון מערכת החשמל מסונכרן עם מערכות המשנה ונעשה לאחר שהאדריכלים סיימו לתכנן את המבנה. תכנון החשמל מותאם לצרכים של דיירי הבית ונותן מענה חשמלי למערכות המתוכננות. בראש צוות תכנון חשמל, עומדים מהנדסי חשמל, בעלי ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתכנון מערכות חשמל ותאורה, בתחום הבנייה למגורים ובדגש על בתים פרטיים מורכבים ויוקרתיים שנבנו בישראל.

 

המטרה שלנו לתכנן למבנה מערכת חשמל שתאפשר שקט תעשיתי לשימוש במערכות המבנה, ולקבוע מיקומים נכונים לכל התקני החשמל. התכנון שלנו מוקפד ובהתאם לחוק החשמל ותנאי הבטיחות הנכונים. המיקומים מתואמים עם האדריכלים ומעצבי הפנים. אנחנו מייעצים לאדריכלים וליזם הבנייה ומציעים פתרונות איכותיית, הפתרונות שלנו שומרים על קוי אסטטיקה גבוהים ומאפשרים שימוש נכון במערכת החשמל והתקניו. התכנון שלנו מאפשר נגישות ושירות נוחים לתחזוקה, בקרה וטיפול של המערכות לאורך כל חיי המבנה.

 

הייעוץ ותכנון החשמל כוללים:

 

ייעוץ הנדסי ללקוח ולאדריכל, הכולל את הפתרונות, השיטות והמערכות אפשרויות הקיימות בשוק ועומדן עלותן. ייעוץ לתכנון נכון של מערכת החשמל ובחירה נכונה של סוג המערכת, התכנון שלנו יעיל ולכן חוסך בעלויות כספיות בהקמה ובהפעלה.

הפקת תוכניות עבודה למערכת החשמל ומערכות המשנה. אנחנו מתכננים את מערכת החשמל ומציעים פתרונות שהרכיבים יתאימו לעיצוב הפנים ולאדריכלות הפרויקט, תוך התחשבות במבנה, בנגרות, במוצרי החשמל השונים, בפתחי השרות, בהסתרות הרכיבים, בשילוב המערכות ובדגש על חוסר נראות המערכת בחלל, עד לכדי שזה יראה כחלק מהעיצוב.

תוכניות העבודה ישמשו את הקבלן והמפקח לביצוע העבודה בשטח. הצוות שלנו מלווה את הפרויקט בתקופת הביצוע ואנחנו מקיימים פיקוח עליון על ביצוע העבודות. אנחנו זמינים למפקח הבנייה או קבלן הביצוע בעבור כל עניין ושאלה שתתעורר תוך כדי הביצוע.

תוכניות העבודה שלנו מבוקרות על ידי מהנדס חשמל שמאשר את המערכת המתוכננת מבחינת תקן וישימות.

 

הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע.

 

התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט יביא למערכת איכותית ומושלמת ללקוח.

 

אנחנו מתמחים בביצוע ותכנון חשמל במבנים מתוחכמים וחדשניים ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לתכנן ולבצע מערכות חשמל בבתים פרטיים ודירות יוקרה.

 

אנחנו כותבים כתב כמויות לכל מערכת, ומאפיינים את כל הרכיבים והחומרים הדרושים למערכת, לצורך קבלת הצעות מחיר מדויקות ואחידות.
 

תכנון מערכת החשמל כולל גם מערכות משנה, כגון: חשמל חכם, אודיו וידאו, חדרי קולנוע, תקשורת, רשת מחשבים, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום, אזעקה, לוחות חשמל, לוחות תקשורת, גנרטור לגיבויי ועוד.

 

חשמל חכם

 

התכנון שלנו מבוסס על ידע הנדסי ובעיקר ניסיון בביצוע המערכות בשטח, ניסיון של אלפיי פרויקטים מגוונים עם צרכים שונים, בכל אחד מהמקצועות שאותם אנחנו מתכננים או מבצעים. תכנון מערכת החשמל החכם נעשה בשיתוף חברת כהנא ABB, הצוות שלנו מונה מהנדסים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע מהמובילים בביצוע ובתכנון חשמל חכם בסביבת בניה למגורים ברמה הגבוה ביותר.

 

אנחנו מתמחים בביצוע ותכנון חשמל חכם במבנים מתוחכמים וחדשניים ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לתכנן ולבצע מערכות חשמל חכם בבתים פרטיים ודירות יוקרה. אנחנו up to date וברשותינו הידע הכי מעודכן הקיים בשוק. הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע. התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט ויוביל לתוצאה איכותית ומושלמת ללקוח.

 

 

אודיו וחדרי קולנוע

 

התכנון שלנו מבוסס על ידע הנדסי ובעיקר ניסיון בביצוע המערכות בשטח, ניסיון של אלפיי פרויקטים מגוונים עם צרכים שונים, בכל אחד מהמקצועות שאותם אנחנו מתכננים או מבצעים. תכנון מערכות אודיו וידאו וחדרי קולנוע נעשה בשיתוף חברת כהנא ABB, הצוות שלנו מונה מהנדסים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע מהמובילים בביצוע ובתכנון אודיו וידאו וחדרי קולנוע בסביבת בניה למגורים ברמה הגבוה ביותר.

 

אנחנו מתמחים בביצוע ותכנון אודיו וידאו וחדרי קולנוע במבנים מתוחכמים וחדשניים ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לתכנן ולבצע מערכות אודיו וידאו וחדרי קולנוע בבתים פרטיים ודירות יוקרה. אנחנו מעודכנים במילה האחרונה של הטכנולוגיה.

 הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע. התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט ויוביל לתוצאה איכותית ומושלמת ללקוח.

 

 

מתח נמוך

 

תכנון מערכות מתח נמוך כולל: מצלמות במעגל סגור תקשורת, רשת מחשבים, אינטרקום, אזעקה, טלפוניה ותקשורת.

התכנון שלנו מבוסס על ידע הנדסי וטכנולוגי ובעיקר ניסיון בביצוע המערכות בשטח, ניסיון של מאות פרויקטים מגוונים עם צרכים שונים, בכל אחד מהמקצועות שאותם אנחנו מתכננים או מבצעים. תכנון מערכות מתח נמוך נעשה בשיתוף עם ליאור אקרמן מחברת אומגה, הצוות שלנו מונה מהנדסים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע מהמובילים בביצוע ובתכנון מתח נמוך בסביבת בניה למגורים ברמה הגבוה ביותר.

 

אנחנו מתמחים בביצוע ותכנון מתח נמוך במבנים מתוחכמים וחדשניים ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לתכנן ולבצע מערכות מתח נמוך בבתים פרטיים ודירות יוקרה. אנחנו מעודכנים במילה האחרונה של הטכנולוגיה. הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע. התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט ויוביל לתוצאה איכותית ומושלמת ללקוח.