אינסטלציה

 

תכנון האינסטלציה של המבנה כולל מערך צנרות להולכת מים, ביוב וניקוז ונעשה במקביל לתכנון המבנה שמתוכנן על ידי האדריכל ומהנדס השלד (הקונסטרוקטור). אנחנו מייעצים לאדריכלים וליזם הבנייה ומציעים פתרונות איכותיים להולכת קוי המים, ניקוז וביוב ויתר רכיבי המערכות, חשוב לנו פתרונות אסטטיים שמאפשרים תחזוקה ונגישות לנקודות הביקורת ונקודות הטיפול של המערכות לאורך כל חיי המבנה.

 

צוות התכנון שלנו שבראשו עומד מהנדס מומי אביטל ובעלי מקצוע מנוסים בעלי ניסיון בתכנון ובביצוע של 15 שנה בתחום הבנייה למגורים ובדגש על בתים פרטיים מורכבים ויוקרתיים שנבנו בישראל.

 

תכנון מערכת האינסטלציה מתבצע בשני שלבים עיקריים:

 

שלב ראשון - תוכנית הגשה סניטרית:

הכנת תוכנית הגשה סניטרית אשר מטרתה לקבל את אישור הגורמים המוסמכים ברשות המקומית, התוכנית החתומה תהיה תנאי לקבלת היתר בנייה. התוכנית מפרטת את כל הפתרון של הביוב, הניקוז וקוי המים באופן סכמטי. התכנון נעשה בסיעור מוחות ובתאום מלא עם האדריכל ומהנדס הבניין.

 

שלב שני - תוכנית עבודה לביצוע:

תוכניות העבודה ישמשו את הקבלן והמפקח לביצוע העבודה בשטח.

לאחר קבלת היתר הבנייה או לכל הפחות קבלת האישור העקרוני לקבלת ההיתר ולאחר קבלת הנחיות מהאדריכלים כי התכנון האדריכלי הושלם ולא צפויים בו שינויים, מתחילים להשלים את תוכניות העבודה ולמעשה מתכננים את מערכות האינסטלציה ברמה מפורטת מאוד, ומציינים את כל רכיבי ומהלכי המערכות, מימדים וקטרים של הצנרות למיניהם, סוגי המשאבות, קטרי בריכות הניקוז והביוב ועוד, תוכניות אלו מוכרות בשמם "תוכניות עבודה".

 

הצוות שלנו מלווה את הפרויקט בתקופת הביצוע ואנחנו מקיימים פיקוח עליון על ביצוע העבודות. אנחנו זמינים למפקח הבנייה או קבלן הביצוע בעבור כל עניין ושאלה שתתעורר תוך כדי הביצוע.

 

הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע.

 

התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט.

 

התכניות שלנו מפורטות ואיכותיות וכוללות את כל מה שדרוש לקבלני המערכות לבצע בברור ובאיכות. התוכניות שלנו משמשות תחילה ככלי תכנוני ולבסוף הן יהפכו לתוכניות הביצוע.

 

אנחנו מתמחים בתכנון ויעוץ של המערכות האלקטרומכניות הדרושות לבתים פרטיים ודירות יוקרה ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לכך כולל ניסיון בביצוע.

 

אנחנו מכינים תוכנית סופרפוזיציה כדי לוודא שאין התנגשויות בין המערכות ובכך יוצרים תכנון מערכות מהודק שיוביל אותך לביצוע מושלם בשטח, יחסוך כסף (מחיר הטעויות) ויקצר את הזמן שצריך לתקן את הטעויות.
 

אנחנו כותבים כתב כמויות לכל מקצוע המציג את כל החומרים והכמויות הדרושות לפרויקט, לצורך קבלת הצעות מחיר מדויקות ואחידות.
 

התכנון שלנו מבוסס על ידע הנדסי ובעיקר ניסיון בביצוע המערכות בשטח, ניסיון של מאות רבות של פרויקטים מגוונים עם צרכים שונים, בכל אחד מהמקצועות שאותם אנחנו מתכננים.
 

הצוות שלנו מונה מהנדסים מהשורה הראשונה, ובעלי מקצוע מהמובילים בתחום הבנייה הפרטית.