תאורה

תכנון תאורה או עיצוב תאורה? כנראה ששתי ההגדרות נכונות ויחד משלימות אחת את השניה. הסוד לשלב בין הטכנולוגיה לאומנות. לתאורה יש יכולת לגרום לתחושה בחלל לשנות את מראה העיצוב, להשרות אווירה ולהמתיק מצב רוח.

התאורה במבנה תאפשר למשתמש במבנה לתפקד באיכות, תגרום להנאה והכי חשוב תחמיא למבנה ותציגו בהוד והדר, בצניעות או בכל מה שתרצו להדגיש. תאורה חייבת להיות נכונה ומדוייקת, לא הרבה מידי ולא מעט מידי.

 

תכנון התאורה מתחיל ומסתיים בשיתוף פעולה עם האדריכלים ומעצבי הפנים של המבנה, אנחנו משתדלים לתכנן תאורה נכונה ומדוייקת כדי לאפשר מצד אחד את החזון של האדריכלים והמעצבים ומצד שני תאפשר שימושיות מושלמת ללקוח.

אנחנו מציגים בתוכנית את כל התאורה, בתכנון פרטני, מוקפד ומעודכן. תכנון התאורה מסונכרן בסופרפוזיציה עם יתר המערכות ונעשה לאחר שהאדריכלים סיימו לתכנן את המבנה.

 

תכנון התאורה נעשה בשיתוף עם אורן סיני מהנדס חשמל, הצוות שלנו מונה מעצבי פנים עם ניסיון בתחום התאורה, אנשי מקצוע טכניים ובעלי מקצוע מהמובילים בביצוע ובתכנון תאורה בתחום הבנייה למגורים ובדגש על בתים פרטיים מורכבים ויוקרתיים שנבנו בישראל. המטרה שלנו לתכנן ולעצב למבנה תאורה  שתאפשר למשתמש במבנה לתפקד באיכות, תגרום להנאה והכי חשוב תחמיא למבנה ותציגו בהתאם למראה שנדרש. לקבוע מיקומים נכונים ושימוש בטכנולוגיה המתאימה, לאפשר חיסכון באנרגיה. המיקומים מתואמים עם האדריכלים ומעצבי הפנים.

 

הייעוץ ותכנון החשמל כוללים:

 

ייעוץ הנדסי ללקוח ולאדריכל, הכולל את הפתרונות, השיטות והטכנולוגיות האפשרויות הקיימות בשוק ועומדן עלותן. ייעוץ לתכנון נכון של תאורה ובחירה נכונה של סוגי התאורה ((dimer, on/off, dali התכנון שלנו יעיל ולכן חוסך בעלויות כספיות בהקמה ובהפעלה.

הפקת תוכניות עבודה לתאורה. אנחנו מתכננים את מערכת התאורה ומציאים פתרונות שהרכיבים יתאימו לעיצוב הפנים ולאדריכלות הפרויקט, תוך התחשבות במבנה, בנגרות, במוצרי החשמל השונים, בפתחי השרות, בעמדות העבודה, באזורי הישיבה, בהסתרות הרכיבים, באווירה הדרושה למבנה, בגינון ובפיתוח המבנה ועוד.

תוכניות העבודה ישמשו את הקבלן והמפקח לביצוע העבודה בשטח. הצוות שלנו מלווה את הפרויקט בתקופת הביצוע ואנחנו מקיימים פיקוח עליון על ביצוע העבודות. אנחנו זמינים למפקח הבנייה או קבלן הביצוע בעבור כל עניין ושאלה שתתעורר תוך כדי הביצוע.
 

הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע.

 

התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט יביא למערכת איכותית ומושלמת ללקוח.

 

אנחנו כותבים כתב כמויות לתאורה, ומאפיינים את כל הרכיבים וגופי התאורה הדרושים למערכת, לצורך קבלת הצעות מחיר מדויקות ואחידות.
 

אנחנו מתמחים בביצוע ותכנון תאורה במבנים מתוחכמים וחדשניים ויש לנו את כל הידע והניסיון הדרושים לתכנן ולבצע תאורה בבתים פרטיים ודירות יוקרה. אנחנו מעודכנים במילה האחרונה של הטכנולוגיה.

 

הניסיון שלנו כמבצעים וכמתכננים מלמד שככל שהתכנון איכותי, ברור ומפורט כך הביצוע יהיה טוב, יעיל, איכותי ויחסוך זמן וכסף ללקוח, לאדריכל ולקבלן המבצע. התכנון המפורט והמתואם משפיע על קיצור זמן הפרויקט ויוביל לתוצאה איכותית ומושלמת ללקוח.